Macaroni Express | HAKKIMIZDA
83
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-83,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

Şehirdeki en iyi makarnalar, salatalar, tavuklar ve etler

HAKKIMIZDA

Macaroni Express, 2004 yılında Serkan Soykan tarafından kurulmuştur. Macaroni Express markası kısa sürede alışveriş merkezlerindeki müşterilerinden oldukça yoğun bir ilgi görmüştür. Serkan Soykan bu markayı kurduğunda ilk şubesi olan İzmir Agora AVM’de sağlıklı ve lezzetli makarna, salata, tavuk ve et ürünlerini aynılıklardan sıkılan müşterilerine sunabileceğini düşünmüştür. Bu düşünce AVM’lerdeki yemek bölümlerinde daha evvelden hiç denenmemiş bir projeydi. Macaroni Express, kaliteli malzeme ve doyurucu porsiyon anlayışıyla ürünlerindeki deneyimi oldukça üst seviyelere taşıyarak müşterilerinin taleplerini karşılamayı amaçlamıştır. AVM’lerdeki yemek bölümlerinde sıradanlığı kırmayı ve tüketicilerin günümüz standartlarında aradıkları sağlıklı yemek kavramını güçlendirmeyi hedefleyen Macaroni Express, kısa sürede müşterileriyle bütünleşerek eşsiz, kaliteli, sağlıklı ve doyurucu yemek anlayışını fast food kültürüne yerleştirmiştir. ISO 22000:2005, gıda endüstrisi uzmanları tarafından geliştirilmiş olan uluslar arası kabul görmüş bir standarttır. Bu standardın amacı, gıda güvenliği yönetiminin ihtiyaçlarını gıda tedarik zinciri ile uyumlu hale getirmektir.

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri belgesini alan Macaroni Express tüm gıda üretim süreçlerinde uluslararası kalite ve sağlık standartlarına önem vermektedir. Bulunduğu tüm AVM’lerde farklılık noktası haline gelen Macaroni Express müşterilerinden oldukça yoğun ilgi görmektedir. Serkan Soykan, markanın genel hizmet ve ürün anlayışını kurarken önceliğini müşteri memnuniyetine vermiştir. Macaroni Express, bulunduğu tüm AVM’lerde sağlıklı, lezzetli ve doyurucu menüsüyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

MİSYON

Macaroni Express, 2004 yılından beri müşterilerine daima kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerle hizmet veriyor. Ürünlerini tüm şubelerinde  ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleriyle sunan Macaroni Express, müşterilerinin %100 memnuniyetini ve güvenini sağlıyor.

VİZYON

Macaroni Express, fast food sektöründe de sağlıklı ve lezzetli ürünlerinin tüm Türkiye’de yayılmasını hedefliyor. Şube sayılarını her geçen sene artıran Macaroni Express, Türkiye’nin her bölgesinde makarna, salata, tavuk ve et konseptini ISO 22000:2005, gıda endüstrisi uzmanları tarafından geliştirilmiş olan uluslar arası kabul gören bir standartla yaygınlaştırmayı hedefliyor.

ISO 22000-2005 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMLERİYLE TAZE, GÜVENLİ, SAĞLIKLI, KALİTELİ VE LEZZETLİ ÜRÜNLERİ SİZLERE SUNMAK BİZİM İŞİMİZE OLAN AŞKIMIZ 

Macaroni Express ailesi olarak tüm çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek bizim önceliğimizdir. Müşteri memnuniyeti adına kendimizi tüm iş alanlarımızda sürekli yeniliyoruz ve geliştiriyoruz. Malzemelerimiz kalitesini ve menümüzü sizlerin talepleri doğrultusunda güncelliyoruz. Müşteri gözünden olaylara bakma alışkanlığımızı hiç kaybetmiyoruz.